بخش های فاکتور فروش

فاکتور فروش در نرم افزار حسابداری آسمان دارای بخش های زیادی می باشد و همچنین شما میی توانید جهت ثبت خرید و فروش کالا، نوع فاکتور فروش را به حالت های معمولی، فاکتور بارکدخوان و فاکتور پیشرفته فروش انتخاب کنید.

اجزاء فاکتور فروش

بخش های فاکتور فروش در نرم افزار حسابداری

همان طور که در عکس بالا مشاهده می کنید، در فاکتور فروش حسابداری آسمان می توانید یک فاکتور را به یک پروژه نسبت دهید و همچنین می توانید با کلیک روی دگمه تعیین اقساط، اقساط آن را تعیین کنید و نسبت به چاپ دفترچه قسط فروش اقدام کنید.

توجه داشته باشید هنگامی می توانید بازاریاب فروش انتخاب کنید که حالت فاکتور را به صورت پیشرفته انتخاب کرده باشید. زبق عکس، انتخاب حالت فاکتور فروش با کلیک روی گرینه بالای فاکتور امکان پذیر است.

نکته: در صورتی که قصد ثبت فاکتور فروش جهت فروشگاه را دارید بهتر است حالت فاکتور بارکدخوان را استفاده کنید تا توسط دستگاه بارکدخوان فورا اقلام فاکتور را وارد کنید و ثبت فاکتور فروش فورا انجام شود. مزیت اصلی دستگاه بارکدخوان عدم خطا در ثبت کد کالا می باشد.

در صورتی که دارای موسسه پخش عمده می باشد و کالای خود را به صورت کارتنی و بسته بندی می فروشید، از حالت پیشرفته فاکتور ثبت ثبت فاکتور فروش دارای تعداد کارتن کالا استفاده کنید تا نرم افزار حسابداری آسمان به راحتی و به عنوان نرم افزار خرید و فروش جوابگوی نیاز شما باشد.