نرم افزار حسابداری فروشگاه دبی

نرم افزار حسابداری مناسب فروشگاه موبایل

این نرم افزار حسابداری با امکان ثبت شماره سریال، پارت نامبر گوشی های موبایل و همچنین ثبت زمان شروع گارانتی مناسب فروشگاه های موبایل و تلفن همراه در دبی و امارات متحده عربی می باشند. همچنین با امکان ثبت تصویر کالا در هر دریف فاکتور فروش شما می توانید وضعیت فیزیکی تلفن موبایل را در هنگام فروش ثبت کنید تا در مراجعه بعد مشتری نسبت به تغییرات آن و امکان تعمیر غیر مجاز اطلاع پیدا کنید.نرم افزار حسابداری برای فروشگاه و شرکت های دبی

نرم افزار حسابداری مناسب فروشگاه سوپر مارکت

نرم افزار حسابداری مناسب سوپر مارکت با امکان ثبت فاکتور فروش با دستگاه بارکد خوان و استفاده از صحفه فرمان بارکد، بدون نیاز به استفاده از کیبرد کمترین فضا از میز فروش استفاده می شود.

نرم افزار حسابداری مناسب رستوران

آنچه در برنامه حسابداری رستوران مهم می باشد امکان ثبت سفارش غذا ، ثبت زمان سفارش غذا و آلارم مدت تحویل سفارش می باشد تا مشتری بدون صرف غذا رستوران را ترک نکند و همچنین کنترل حجم مواد اولیه در انبار و آلارم خرید مواد اولیه قبل از اتمام آنها.

برنامه حسابداری مناسب فروشگاه های بزرگ با چندین کامپیوتر شبکه

در فروشگاه های بزرگ ثبت همزمان فاکتورهای فروش توسط دستگاه بارکد خوان و با سرعت بالا  بسیار مهم می باشد و بعلاوه پایگاه داده اطلاعات حسابداری حتما باید از بهترین و امن ترین پلات فرم باشد.  نرم افزار حسابداری مخصوص فروشگاه های بزرگ این گروه امکان اتصال به صندوق فروشگاهی را نیز دارد.

برنامه حسابداری مناسب فروشگاه ها و شرکت های دبی با چندین شعبه با فاصله زیاد

نرم افزار حسابداری آنلاین با تنظیم سرور مرکزی اصلاعات حسابداری و امکان ارتباط چند ایستگاه کاری و ثبت همزمان فاکتور فروش، خرید، انبار گردانی و کنترل موجودی انبار مرکزی و انبار هر فروشگاه به طور جداگانه